2016 یا مزخرفات نیو یر نیو می !

سال نو که شروع میشه همیشه با یک سری مزخرفات همیشگی (سال جدید ، من جدید) شروع میشه. همه شروع میکنند میرن باشگاه ، درس بخونن یا بالاخره یک کاری رو شروع کنند. اکثر این new year resolution ها هم جز شکست به جایی نمیرسه. اما خوب خوشحالم یک سال دیگه تجربیات خیلی خوبی بدست آوردم. ما سالهامون میلادی نیست اما امروز دلم خواست این پست رو بنویسم.

چند روز پیش یک جمله قشنگ رو جایی خوندم اما نمیدونم از کی بود. جمله تقریبا این بود : “اگه توی 28 سالگی هنوز مثل  20 سالگی ات فکر میکنی 8 سال از عمرت رو هدر دادی !” خوشحالم توی سالی که گذشت تفکراتم نسبت به خیلی مسایل عوض شده و به خیلی چیزها جور دیگه ای نگاه میکنم. توی سال گذشته یک اتفاق بزرگ برای من رخ داد و از یک رابطه خیلی طولانی دراومدم. با تمام مشکلات و سختی هایی که برام داشت درس های خیلی زیادی هم برام داشت. چشم هام به خیلی چیزها باز شد. خیلی از دوستهام رو بیشتر شناختم. از همه مهم تر اینکه با خودم از همه بیشتر آشنا شدم و خیلی بیشتر دارم خودم رو میشناسم. هدف های بزرگی برای سالی که پیش رو دارم برای خودم در نظر گرفتم. امیدوارم سال دیگه وقتی دارم اینها رو برای شما می نویسم هم من هم شما به چیزهایی که میخواستیم رسیده باشیم.
تو سالی که گذشت شکست های مالی هم داشتم . پول زیادی از دست دادم اما اسمش رو میزارم هزینه برای بدست آوردن تجربه !
تجربه Couchsurfing و Hitchhiking که هیچ وقت یادم نمیره. دوستهای خیلی خوبی که اومدن خونم باهم ارتباط عمیقی برقرار کردیم و روزهای فراموش نشدنی داشتیم.

خوشحالم که توی 28 سالگی ام شبیه 27 سالگی ام فکر نمی کنم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.